Iveco 6x2

Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveco
Viti 1991
6x2
posedon hybebin
Te gjitha goma e reja
Ne gjendje extra te mir teknike
NDRRIM I MUNDSHEM !!!
+38349369999
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim