Iveco 80/180 miller-kipper me dogan

Shitet nga: Lavdim Dje 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: EuroCargo
Shes kamion iveko 80/180 miller-kipper viti 95 me dogan te paguar ne gjendje te rregullt teknike posedon bllokada 6 shpejtsi per informata na kontaktoni ne 044417426 ose ne 049886008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim