Transport

Shitet nga: baki Ajvazi Sot 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: EuroCargo
bajm transçprtin e mallrave te ndryme deri 8/10 tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim