Mikser betoni

6 200 EUR

229 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Ismet tolaj Sot 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 229 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Magirus
Shitet mikser betoni ne gjendje prefekte pune me kapacitet 2 kubik vet ngarkus si dhe shkarkim ne dy anet sipas nevoje , esht e pershtatshme edhe per terene te kqia 4x4
Ismet tolaj
+383 44 483 454
Leaflet
Në fillim