tavolin per punimin e tregerav

1 350 EUR

50 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: ismet Sot 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 50 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Model Tjeter
Shitet tavolina pe punimin e tregerav gjatsia 6 metra me viberator ne gjendje prefekte e pa perdorur per inf ne tel qmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim