Shlep AUTO BARTJE 24H SHITETT

9 200 EUR

Shitet nga: ..... 30 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
AUTO BARTJE 24H Shes shlepin Renault Mindler dizel viti prodhimit 1997 i sa po doganuar dhe i regjistruar ne RKS regjistrimi i par ne kosovė mundsit e shlepit .... -Prekolic kiper me an te komandav hidraulike - Syze per tergeqje me kapje te rrotav ne an te hidraulikve me ule syzet zgjaten deri ne 2.5 metr etj -Sajlla e gajt 20 metr dhe esht me komand dhe me ule - 6 shpejtesii ne gjendje perfekteee per me shum info na kontaktonii
Leaflet
Në fillim