Iveco 190-33

Shitet nga: Denis Sot 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Iveco 190-33
+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim