Shitet Kamioni IVECO (U SHIT)

Shitet nga: Kostore Sot 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioni IVECO, Viti i prodhimit 2000, Kamioni është në gjendje të rregullt teknike.
Regjistrimi: deri më datën 03.03.2020

Për më shumë info na kontaktoni në numrin:
049 722 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim