Reduktor i kiperit qe lidhet ne pomp per man

Shitet nga: Lavdim Dje 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Besianë
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
MAN
Modeli
10-163
Shes reduktor qe lidhet ne pomp te kiperit per kamion man 8/153 8-163 per informata na kontaktoni ne 044417426 ose ne 049886008
Leaflet
Në fillim