MAN TGL 12.210 FRIGO viti 2006 me dogan

Shitet nga: Frigo Dje 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-163
Shitet MAN 12.210 viti 2006 frigo deri -30 318500km me libra servisi pesha bartese e lejuar 4700kg gomat 90% te mira me dogan te paguar i ardhur nga gjermania me klim me jastak tempomat retarder ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim