Shes dy pjes te cerades gjatsia 6.20m lartsia 2.70

Shitet nga: M B Dje 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-163
Shes dy pjes te cerades 6.20me gjat dhe 2.70m i lart qmimi 100€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim