Shitet city bus Man

0 EUR

Shitet nga: Xxx 04 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet citybusi Man ((469 NM 223)) i vitit 2000   shum i mirë dhe i ruajtur ne gjendje te rregullt i ardhur nga Zvicrra qe 3 vite shum pak i perdorur ne Kosovë
●●BUSI POSEDON●●
Motorr 6800 kubik 220ps
Miniaq automatik
Klim me rrymë,Vebasto
25 karrika+40këmbe
Radio Cd Bloutoth
Interie te paster dhe te ruajtur

Qmimi i busit 7500euro
Per me shum info kontaktoni ne 045512408 ose viber +38345512408

Tag ¤¤¤¤ minibus , bus , autobus , telefon mobil hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPOQ7 X1 X3 X5 X6 Q3 gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 2 320d . 330d . 335d . AVEO AUTO-ONLINE FORD H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERRANO RENO CLIO MEGANA VOLVO V40 V70 TOYOTA OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROENFIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA,MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG gjip JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 automercedesaster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmwGOLF LLED LED XENON BIG XENON 6 SHTOPA STOPA hillti dewalt bosh aku sharr shtill prerse burgi shpojse tropona TAG `TAG TAG TAG audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A14 045529818
Leaflet
Në fillim