MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO NDRRIM I MUNDUR

Shitet nga: Frigo Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: LE
Shitet MAN LE 8.180 me dogan FRIGO DERI -30 viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur nga gjermania ne gje dje shum te.mir teknie tel 044/731-320 mumdesi ndrrimi me.kamjon te vieter nga viti 1990 deri 1997 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim