Kamion Man

Shitet nga: Amir 12 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shiten kamionat ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim