man 16 240 KIPER

Shitet nga: ismet tolaj Sot 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Deçan
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
MAN
Modeli
Model Tjeter
Shitet kamjoni man 16 240 ne gjendje shum te mir pune kiper 6 deri 8 kubik i regjistruar i vitit 86 gomat te mira 80 % per gjdo informat
044 483 454
ismet tolaj
+383 44 483 454
Leaflet
Në fillim