MAN

Shitet nga: Man.362 12 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 332 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Drenas
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet .kamijoni.ne gjendje tmir pune me gjitha gumat e rea.motorri 362.viti 1993.komplet me rimorkj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim