MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg 🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi i par me blokada goma te mira 85% me dogan te paguar pesha bartese e lejuar 8600kg 14paleta i merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim