MAN LE 8.140 frigo me dogan dhe faktur me TVSH🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN LE 8.140 ME Frigo i sapo ardhur nga gjermania 🇩🇪me dogan te paguar dhe faktur per firma me TVSH gjatsia sanakut 5.60m gjersia 2.5m goma te reja tel 044.731.320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim