MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan🇩🇪NDRRIM

Shitet nga: M B Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN LE 8.140 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur me TVSH per firma me frigo me 0-grad gjitha gomat e reja ne gje dje shum te mir 📞044 731 320 mundesi ndrrimi me kamjon te vjeter nga viti 1990 dei 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim