MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO 🇩🇪me dogan+ Ndrrim

Shitet nga: M B Dje 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN LE 8.180 frigo edhe me rrym viti 2006 me dogan gjatsia sanakut 4.80m me ramp me bllokada me jastak 6 shpejci tip top mundesi ndrrimi me kamjon me te vjeter nga viti 1990 deri 1997 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim