Shitet KONTINJERI viti 2005 gjatsia 6m gjersia 2.5

Shitet nga: M B Dje 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shes kontinjerin viti 2005 i gjat 6.10m gjersia 2.5m qmimi 900€ ☎️044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim