Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.🇩🇪

Shitet nga: Frigo Sot 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN 8.113 Viti 2000 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me TVSH me ramp ne gjendje shum te mir 295800km gjatsia sanakut 5m gjersia 2.5m .📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim