Shitet MAN 8.113 Viti 2000 me dogan sanaku 5m.🇩🇪

Shitet nga: M B Dje 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet MAN 8.113 viti 2000 me dogan i ardhur nga gjermania 🇩🇪 faktur per firma me TVSH sanaku 5m i gjat me 2.5m i gjer me ramp 295800km ne gjendje te mir teknike 📞044 731 320 qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim