Shitet sanaku Frigo gjatsia 3.30m gjersia 2m

Shitet nga: M B Dje 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet sanaku frigo me dimenzione 3.30×2 m 📞 044 731 320 cmimi 1200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim