Shitet sanaku FRIGORIGERI 5.60M×2.5M Viti 2003

Shitet nga: M B Dje 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitrt sanaku FRIGORIFER me 0-grad viti 2004 gjatsia sanakut 5.60m gjersia 2.5m shum i pastert sapo ardhur nga gjermania me mundesi ndarje hapsiren mbrenda ne dy pjese 📞044 731 320 qmimi 2500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim