Man- model 14.224 SILENT

0 EUR

Shitet nga: Hamdiu 13 Gush 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet kamioni MAN me GRAIFER viti prodhimit 2000 ne gjendje teknike te rregullt i posadoganuar dhe i regjistruar 1 vit
Shitet nga Hamdiu---0038344462437
Leaflet
Në fillim