Pllaka panelli 5 copa 1.87×1.08 dhe 2.05×1.28

Shitet nga: Frigo Sot 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shesh 4 pllaka panelli me dimenzion 1.87×1.08×5.5cm dhe nje esht 2.05×1.28×5.5cm qmimi 50 tel 044-731-320 te ardhur nga gjermania qmimi esht fix nuk vij me lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim