Shes kombin 2.0 dizel

Shitet nga: Pal 27 Korr 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kombin i sapo ardhur nga zvicra.posedon liber te servisit dhe ne gjendje shum te rregullt esht .kontrrolla teknike e fundit me 20.06.2016 ne bern . Viti i prodhimit 95. Nuk ka turbo shpenzimet shum te vogla .qmimi me marrveshje
Leaflet
Në fillim