Kamioni Man ndrrim i mundeshem

Shitet nga: Shkelzen 18 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shitet kamjoni Man viti 2005 ,RKS , automatik vetem koka, km 670000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim