MAN TGA 430

Shitet nga: Amir 14 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Shitet MAN TGA 430, viti i prodhimit 2006, i porsaardhur nga jasht, me dogane te paguar, ne gjendje te rregullt teknike.
Per informata te tjera na kontaktoni ne nr. 045-437-861.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim