Shitet Man kiper

Shitet nga: Pjes Dje 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Man
483
viti 2003
Rimorkio 2006
i rigjistruar 1 vit komplet me rimorkio
Tel
045517540
+383 45 563 381
+383 45 651 290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim