Kanata Miller Kiper

Shitet nga: Morina 14 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Malishevë
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGA
Jan per tre akse miller kiper
Vitin prodhimit 1994
5 copa
te thella 1.00m
Leaflet
Në fillim