MAN TGA 26.413

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
MAN TGA 26.413
VITI 2001
KM TE KALUARA 780000
RETARDER KLIM
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE


+38344136028
+38349369999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim