Shitet MAN TGL 12.210 FRIGO me.dogan viti 2006

Shitet nga: M B Dje 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGL
Shitet MAN TGL 12.210 frigo viti 2006 me klim .tempomat.retarder.me jastak 6 shpejci goma te reja 318460km me libra servisi ne gjendje ekstra te mir 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim