4 aks man ndrrim me bager ose skip jcb hitachi

Shitet nga: Besim Dje 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGX
Shes man 4 aks miller kiper ne gjendje te mir i gatshem per pun mund ta provoni pa problem viber +383 49 877 305 mundesi ndrrimi vetur ose bager dose zall ni pjes
Leaflet
Në fillim