Man TGX 18-680

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX
MAN TGX 18-680
VITI 2008
EURO 5
DISTANC CONTROL
INTARDER (RETARDER)
NAVIGATION SYSTEM
ULSET (NGROHJE-KLIM)
ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME
ETJ ETJ .......
FULL FULL EXTRA
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL


+38349369999
+38344136028


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim