Man TGX 440

Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX
MAN TGX 440
Viti i prodhimit 2011
580000km
Ne gjendje shum te mir teknike

Rimorkio Berger
Viti i prodhimit 2012
5100 kg

+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim