KORP- FIAT - KRAN PER ELEKTRO.

Shitet nga: Lentii.m@live.com Sot 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 181 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fiat
FIAT- KRAN PER ELEKTRO NE GJENDJE SHUME TE MIRE.
RKS i Qlajmtuar pa hipotek, vetem 174 mi kilometra

INFO : 049-751-868

049751868
Man kiper kran Mercedes iveco scania volvo

049751868 Man kiper kran Mercedes iveco scania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim