Shes sanak 5.20 me 2.30

Shitet nga: Lavdim 17 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes sanak 5.20 me 2.30 per ma shum informata na kontaktoni ne 044417426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim