Shitet mekanizmi per piruna

Shitet nga: Egzon 09 Tet 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes mekanizmin per piruna dhe piruna e cila montohet ne bagera dhe ne traktora jan dy piruna gjatsia e pirunit eshte 1.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim