Shitet Atlas 1304

Shitet nga: Pjes Dje 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 369 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Atlas 16 ton
Tel 045651290
+383 45 563 381
+383 45 651 290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim