shpitete prokolica per veture

Shitet nga: hyzer 08 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitete prokolica per veture e ardhur nga zvicrra e cila pesedone dokumeta te rregullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim