KASSBROHRER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
KASSBROHRER
CISTERNA AUTOBOT
ALUMIN
VP 1991
EURO MBUSHJE
E QON AKSIN E PAR
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE

+38349369999
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim