Renders Euro 900E

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Renders Euro 900E
Viti i prodhimit : 2002
Ne gjendje shum te mir teknike
Masat per kontinier 2x20 1x30 1x40 1x46
Me dogan te kryer

Scania P420
Ne gjendje extra te mir
Viti i prodhimit 2006
KM 747145 ORIGJINAL
ME DOGAN TE PAGUAR
RETARDER


+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim