Rimorkio KASSBROHRER SWARCMULLER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Denis Sot 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
KASSBROHRER
CISTERNA AUTOBOT
ALUMIN
VP 1991
EURO MBUSHJE
E QON AKSIN E PAR
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE

RIMORKIO CISTERN AUTOBOT
SWARCMULLER
VOLLUMETER DIGJITAL ME PUMP
VITI 1993
36000 LITRA 3 KOMORE
EURO MBUSHJE
E QON AKSIN E PAR
NE GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE NDRRIM I MUNDSHEM !!!

+38349136028
+38344136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim