Minibager

250 EUR

Shitet nga: Bobcat 21 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes bobcatin ne ghendje te mir si dhe rimorkion për bartje deri ne 2.5 ton
Leaflet
Në fillim