Renault

Shitet nga: Amir Sot 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
pa dogan vetem kryt e kamionit shitet rimorkio nuk posedon benzins
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim