215 ul

Shitet nga: gentonis maloku 30 Korr 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Makina
Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Setra
Shes 215 ul viti 91 motorii 26 nderruesi 6 shpejci per me shum informata nr tel 045542339 049646472
gentonis maloku
045542339
Leaflet
Në fillim