STEYR/ KIPER 3-ANË /3 AKS + MUND TE MONTOHET KRANI

Shitet nga: STEYR Sot 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 255 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR   9 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Steyr
STEYR / 3 AKS/KIPER +MUND TE MONTOHET KRANI.
Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi)
Posedon : • Kiper (3 - Anët)
• Pompen per Kiper * Bllokada * Bigë Terheqese*
• I ardhur nga Zvicrra.
• Në gjendje të Mirë.
• Rks i skaduar.
• Mundesi ndrrimi .

TEL : 049 751-868
049751868
Man kiper kran Mercedes iveco scaniaNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim