Volkswagen CRAFTER

Shitet nga: Qendrimi-R sh.p.k Dje 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW
shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI
Viti i prodhimit 2006
Kilometrat 244 mij Km me liber servisi dhe dy qelsa
i sapo ardhur nga jasht ne gjendje te mir pune.

DOGANA ESHTE E PAGUAR !

Dimensionet e Kabines brenda 3.30cm X 1.80cm

Kontakti :

044 71 94 95
049 71 94 95

!!! NDRRIM NUK BËJM !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim